Pomóż zakupić ROSZCZENIOBUS

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od lutego bieżącego roku prowadzi kampanię informacyjną #NieDlaRoszczeń ws. bezspadkowych roszczeń żydowskich opiewających na kwotę od 65 do 300 mld $ i amerykańskiej ustawy 447, która jest narzędziem do ich realizacji względem Polski.

W ramach tej kampanii wystosowaliśmy list do Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy 447, która jest zagrożeniem dla naszej ojczyzny. Zbieramy podpisy Polaków pod tym listem.

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt zbiórek podpisów w całej Polsce, odbyliśmy setki rozmów i spotkań, lecz naszym największym problemem w tym momencie jest kwestia logistyki. Aby nasz zespół pracował jeszcze bardziej efektywniej i sprawniej chcemy zakupić samochód – „Roszczeniobus”.

Potrzebujemy dużego samochodu, aby się przemieszczać i przewozić sprzęt potrzebny do organizacji zbiórek: nagłośnienie, bannery, szczekaczki, plakaty, ulotki itd.

Teraz nadarzyła się ku temu okazja. Będziemy dzięki temu sprawniej działać, dlatego prosimy was o wsparcie na ten cel.

Join the Conversation

1 Comment

  1. A może wymyślić ustawa 448 zeby przeciwdziałać ustawie 447 mniej szkody dla Polski i odwołać niekończoność tej ustawie jak Wojciech Cejrowski powiedział nie dawno ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *